Barum predstavuje celkom nové letné pneumatiky Bravuris 5HM, ktoré prichádzajú s výrazne vylepšenou zmesou. Majú poskytnúť vyvážené vlastnosti ale aj dlhšiu výdrž. Nové pneumatiky majú byť ideálne (nielen) na hltanie diaľničných kilometrov.

Letné pneumatiky NAJVÝHODNEJŠIE nájdete tu

Barum Bravuris 5HM chcú vynikať najmä výdržou

Letné pneumatiky radu Barum Bravuris sú najmä v strednej Európe veľmi obľúbené, ak patríte medzi ich priaznivcov tak by vaše pozornosti určite nemala uniknúť nová generácia s označením Bravuris 5HM. Pod skratkou 5HM sa skrýva označenie „High Mileage“, čo znamená, že predtým ako ich zoderiete, zvládnu poriadnu porciu kilometrov. A to popri zachovaní priaznivej ceny.

Nové letné gumy Barum Bravuris 5HM zvládnu veľkú porciu kilometrov

Na vyšší kilometrový nájazd nových letných pneumatík odkazuje aj samotný výrobca. V oficiálne správe totiž uvádza, že novinka oproti predchádzajúcej generácii Barum Bravuris 3 zvládne vďaka novej zmesi vyšší kilometrový výkon až o 15%. To už môže v praxi predstavovať o niekoľko mesiacov dlhšiu životnosť, kým sa pneumatiky svojim dezénom dostanú na minimálnu zákonom predpísanú hodnotu (pri letných pneumatikách je minimálny dezén 1,6 mm).

Barum Bravuris 5HM v testoch 2019 zrejme pozitívne prekvapia

Letné pneu Barum Bravuris 5HM majú zároveň upravené lamely a drážky, ktoré redukujú mieru deformácie dezénu, znižujú hlučnosť a pozitívne vplývajú na spotrebu. Je jednoznačné, že Barum sa týmto novým modelom triafa do vkusu šoférov, ktorý pri výbere posudzujú pomer kvality a ceny.

Barum Bravuris 5HM sú prísľubom veľmi dobrej kúpy najmä s ohľadom na použitie novšej zmesi predlžujúcej životnosť pneumatík.

Máte nejaké skúsenosti s pneumatikami Barum? Podeľte sa o ne s nami v diskusii pod článkom 🙂

Tip: prečítajte si aj test letných pneumatík 2019!

Barum Bravuris 5HM skúsenosti a recenzie

Na odkazoch nižšie nájdete spotrebiteľské skúsenosti pneumatík Barum Bravuris 5HM, nielenže ich tu nájdete za najlepšiu cenu, ale tiež si môžete prečítať recenzie ostatných nakupujúcich a zistiť tak, či budú letné pneumatiky Barum Bravuris 5HM vyhovovať aj vám. Skúsenosti a recenzie s pneumatikami Barum Bravus 5HM si môžete prečítať nižšie.

Vyberáte letné pneumatiky? Nové Barum Bravuris 5HM by ste nemali prehliadnuť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *