Stojíte pred výberom autožiaroviek a neviete či nespravíte krok vedľa? Pred výberom žiaroviek do auta jednoznačne odporúčame na pozretie do manuálu vozidla, prípadne na súčasný typ, ktorý je v aute namontovaný. Pri dodržaní pár hlavných zásad chybu určite neurobíte.

Žiarovky do auta – výber tých správnych

Ako prvé určite odporúčame dodržať výrobcom predpísaný typ autožiarovky, vyhnete sa prípadným problémom s nízkym výkonom, krátkou životnosťou žiarovky, prípadne sa vyhnete poškodeniu svetlometu. Aké sú najčastejšie typy žiaroviek do auta? Ak sa bavíme o predných svetlometoch a halogénových žiarovkách, najčastejšou voľbou sú autožiarovky H7 (jednovláknové) a autožiarovky H4 (dvojvláknové). Ak už viete potrebný typ žiaroviek a ich výkon, zostáva si už len správne zvoliť výrobcu žiaroviek. V tejto súvislosti máte na trhu celkom pestrý výber, z tých lepších určite môžeme spomenúť autožiarovky Osram, ktoré dlhodobo patria medzi obľúbenú voľbu u mnohých motoristov.

Osram navyše predstavil dva celkom nové typy autožiaroviek s päticami H1, H4 a H7, tak sa poďme pozrieť na ich hlavné prednosti. Veríme, že pri prípadnej výmene žiaroviek v aute sa vám tieto informácie zídu. Zároveň si tu môžete nájsť najlacnejšie autožiarovky Osram.

 

Autožiarovky Osram Night Breaker Silver a Night Breaker Laser – TOP svetelný výkon

Nové žiarovky Osram Night Breaker Silver a Night Breaker Laser sú vyrobené pomocou tých najmodernejších technológií, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na ich maximálny svetelný výkon a dlhú životnost. Prinášajú omnoho lepšie svetelné vlastnosti a spoľahnúť sa ne budete môcť za každého počasia.

Žiarovky do auta Osram Night Breaker Silver

Horúcou novinkou v medzi autožiarovkami Osram je typ Night Breaker Silver, ktorý nahrádza produktový rad Silverstar. Nová generácia halogénových žiaroviek Night Breaker Silver ponúka až o 130% viac jasu a najmä 130 metrov dlhý svetelný kužeľ. Ten vám zabezpečí perfektné osvetlenie cesty aj za výrazne zhoršených poveternostných podmienok, svojím svetlom doslova prerazia aj hustý dážď či sneženie. Viac svetla na ceste má jednoznačný vplyv na bezpečnosť, umožní vám vidieť ďalej a skôr reagovať na prípadné prekážky či krízové situácie.

Nové autožiarovky Osram Night Breaker Silver sú dostupné s päticami H1, H4, H7 a H11.

 

Autožiarovky Osram Night Breaker Laser – silné a jasné svetlo

Ponuka autožiaroviek Osram obsahuje aj novú generáciu žiaroviek Osram Night Breaker Laser, ktoré sa vyznač ujú pokročilou technológiou využívajúcou laserovú abláciu. Žiarovky sú unikátne aj svojim vzhľadom a svojím svetelným výkonom rozhodne nesklamú. Ten je v prípade novej generácie ešte lepší, spoľahnúť sa môžete na 150 metrový svetelný kužeľ. Medzi hlavné prednosti týchto autožiaroviek patrí tiež vyšší jas až o 150%. Tieto inovatívne žiarovky sa zároveň dokážu postarať o 20% belšie svetlo, ktoré bude ešte šetrnejšie k vašim očiam. Aj po dlhej nočnej jazde tak budú vaše oči menej unavené. Tieto autožiarovky tak nie sú optimalizované len pre ten najlepší svetelný výkon ale aj na šetrnosť.

Hľadáte ideálne LED denné svietenie pre vaše auto? Prečítajte si, ako vybrať a namontovať LED denné svietenie.

Nové žiarovky do auta Osram Night Breaker Silver a Night Breaker Laser
Tagy:            

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *