Zariadenia na sledovanie vozidiel nám umožňujú monitorovať správanie vodičov a hľadať príležitosti na zlepšenie efektívnosti vozového parku. Každý detail dňa sa účtuje pomocou automatických prehľadov, mobilných aplikácií a upozornení v reálnom čase. Máte vďaka nim okamžitý prístup k sledovaniu aktuálnej polohy, zastávok, rýchlosti, nečinnosti a zbytočného používania vozidla na súkromné účely.

Vďaka informáciám z GPS získaným v reálnom čase a presným záznamom o správaní vodiča a činnosti vozidla je ľahké zabezpečiť jednoduchšiu správu mobilných aktív a znížiť prevádzkové náklady. Poďte sa ale o tom spolu s nami presvedčiť.

Využívajte výhody GPS trackera

Rozhodli ste sa podnikať a využívať pritom rýchlu kamiónovú prepravu, no nestíhate na všetko dohliadať? Sledovanie pomocou technológie GPS nie je určené iba pre vozové parky, ale tiež poskytuje vlastníkom firiem viditeľnosť ich  mobilných prostriedkov vrátane prívesov, ťažkej techniky, veľkoobjemových kontajnerov a ďalších zariadení, ktoré na podnikanie používajú.

Ak preto nemáte niekoho, kto by monitoroval tieto vaše aktíva, profesionálny GPS tracker to za vás urobí bez najmenších problémov. Poskytuje vám všetky dôležité informácie o polohe vozidla pre vyššiu bezpečnosť a presnosť. Pomáha znižovať prevádzkové náklady a straty, na ktoré ste doteraz nemali dosah.

Funkcie sledovania vozidiel pomocou GPS

Pokročilý softvér monitoringu vozidiel vám umožní získať oveľa hlbší a lepší prehľad o výkonnosti vašej flotily. Softvér je tiež ľahko použiteľný a veľmi dobre vám pomôže so sledovaním vášho vozového parku. Naučí vás, ako čo najlepšie využiť sledovanie pomocou GPS na dosiahnutie cieľov vašej flotily. Intuitívne používateľské rozhranie a pokročilé funkcie monitoringu si zamilujete, vďaka čomu dokážete na každú situáciu reagovať oveľa lepšie a rýchlejšie. Tak sa o tom presvedčte a s monitoringom svoj vozový park pod kontrolou a dohľadom majte.

Jednoduchšia správa mobilných aktív a zníženie prevádzkových nákladov prepravy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *